Kontakt:

 

tel: +48 501 710 912

email: willaprzyskoczni1@o2.pl

 

 

 

Nasz Adres:

 

Willa Przy Skoczni

ul. Karola Szymanowskiego 21 A

34-500 Zakopane

Proudly created with webwavecms.com

Łazienka

TV sat

Wi-fi

Apartament Jędrek nr 14

bez balkonu

 

2-6 osobowy, niski parter

 

Apartament Jędrek nr14

 

 lokalizacja niski parter ( bez balkonu). Składa się z 2 oddzielnych pomieszczeń, aneksu kuchennego i łazienki z WC. Pomieszczenie 1 pełniące funkcje pokoju dziennego z aneksem kuchennym i sypialni a w nim sofa dwuosobowa rozkładana i jedna jedynka, aneks kuchenny (mikrofala, płyta indukcyjna, lodówka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, zastawa, kieliszki do wina itp. kawa, herbata, cukier,przyprawy, środki czystości) , stół z krzesłami, szafa,lampka nocna, nakastlik, TV 32 Cale, w drugiej sypialni ( pokój przechodni) łóżko dwuosobowe małżeńskie i jedna jedynka, TV 32 cale, komoda,wieszak na ubrania, pościel, ręczniki , żelazko i deska do prasowania, łazienka z kabiną prysznicową i Wc, suszarka, mydło, szampon i odzywka do włosów 2 w 1. Ogólnodostępny odkurzacz i mop.Na balkonie stół z krzesłami.

Cena już od:

200 zł

Kontakt

Łazienka

TV sat

Wi-fi

Wyposażenie

Wyposażenie

Apartament Paloma nr 13, bez balkonu
 
2-7 osobowy,(niski parter).
 
Apartament Paloma nr 13
 
posiada 2 pomieszczenia, aneks kuchenny i łazienkę z WC. Aneks kuchenny (mikrofala, płyta indukcyjna, lodówka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, zastawa, kieliszki do wina itp. kawa, herbata, cukier,przyprawy, środki czystości), w 1 sypialni łóżko małżeńskie dwuosobowe i jedna jedynka, stół z krzesłami, szafa,lampka nocna, nakastlik. Drugie pomieszczenie pełniące funkcje salonu dziennego i sypialni ( pokój przechodni zamykany) łóżko dwuosobowe małżeńskie i sofa dwuosobowa rozkładana, TV 32 cale, komoda,nakastlik, stół z krzesłami, pościel, ręczniki , żelazko i deska do prasowania, łazienka z kabiną prysznicową i Wc, suszarka, mydło, szampon i odżywka do włosów 2 w 1. Ogólnodostępny odkurzacz i mop.

Cena już od:

200 zł

Kontakt

Łazienka

TV sat

Wi-fi

Apartament Natalia nr 10 z balkonem

 

 2-6 osobowe, 2 piętro

 

Apartament Natalia

 

posiada 2 pomieszczenia, aneks kuchenny i łazienkę z WC. Aneks kuchenny ( płyta indukcyjna, lodówka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, zastawa, kieliszki do wina itp. kawa, herbata, cukier,przyprawy, środki czystości), w 1 sypialni (pokój przechodni zamykany), łóżko małżeńskie dwuosobowe, komoda,lampka nocna, nakastlik. Drugie pomieszczenie pełniące funkcje salonu dziennego i sypialni, łóżko dwuosobowe małżeńskie, jedna jedynka i fotel jednoosobowy rozkładany, TV 32 cale, stół z krzesłami, pościel, ręczniki , żelazko i deska do prasowania, łazienka z kabiną prysznicową i Wc, suszarka, mydło, szampon i odzywka do włosów 2 w 1. Ogólnodostępny odkurzacz i mop.Na balkonie stół z krzesłami.

Cena już od:

200 zł

Kontakt

Łazienka

TV sat

Wi-fi

Wyposażenie

Wyposażenie

Apartament Noemi nr 4 dwupoziomowy
 
dwa balkony 2-8 osobowy
 
Apartament Noemi nr 4
 
dwupoziomowy,( mieszkanie otwarte) posiada 2 balkony z widokiem na góry i skocznie, aneks kuchenny ,łazienkę z Wc i prysznicem. Lokalizacja 1 i 2 piętro. Aneks kuchenny wyposażenie: płyta indukcyjna, lodówka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, zastawa, kieliszki do wina itp. kawa, herbata, cukier,przyprawy, środki czystości.Poziom 1 :pomieszczenie pełniące funkcje salonu dziennego i sypialni, połączone z aneksem kuchennym : łóżko małżeńskie dwuosobowe , sofa dwuosobowa rozkładana, stół z krzesłami, komoda, TV 32 cale, pościel, ręczniki , żelazko,deska do prasowania, balkon. Poziom nr 2 (na antresoli ) sofa dwuosobowa rozkładana i 2 łóżka jednoosobowe, komoda, wyjście na balkon. Łazienka z kabiną prysznicową i Wc, suszarka, mydło, szampon i odżywka do włosów 2 w 1. Ogólnodostępny odkurzacz i mop.Na balkonie stół z krzesłami.

Cena już od:

200 zł

Kontakt

  1. pl
  2. en

Apartament Oliwia nr 1 z tarasem

 

2-7 osobowy, wysoki parter

 

Apartament Oliwia nr 1

 

posiada 2 oddzielne sypialnie, piękny duży taras z widokiem na góry, aneks kuchenny i łazienkę z Wc i prysznicem. Lokalizacja wysoki parter.Aneks kuchenny wyposażenie: płyta indukcyjna, lodówka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, zastawa, kieliszki do wina itp. kawa, herbata, cukier,przyprawy, środki czystości. Sypialnia nr 1: łóżko małżeńskie dwuosobowe , sofa dwuosobowa rozkładana, stół z krzesłami, komoda, TV 32 cale, nakastlik, lampka nocna, pościel, ręczniki , żelazko,deska do prasowania, wyjście na taras. Sypialnia nr 2: łóżko małżeńskie dwuosobowe, jedna jedynka, szafa,nakastlik, lampka nocna. Łazienka z kabiną prysznicową i Wc, suszarka, mydło, szampon i odżywka do włosów 2 w 1. Ogólnodostępny odkurzacz i mop.Na tarasie stół z krzesłami.

Cena już od:

200 zł

 APARTAMENTY

Apartament Majka nr.9 z balkonem

 

2-7 osobowy, 1 piętro

 

Apartament Majka nr 9

 

 

posiada 1 oddzielną sypialnie, przestronny salon( pełniący funkcje pokoju dziennego i drugiej sypialni nocą), aneks kuchenny i łazienkę z Wc i prysznicem. Lokalizacja pierwsze piętro..Aneks kuchenny wyposażenie: płyta indukcyjna, lodówka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, zastawa, kieliszki do wina itp. kawa, herbata, cukier,przyprawy, środki czystości. Salon wyposażenie: łóżko dwuosobowe ,łóżko pojedyncze, sofa dwuosobowa rozkładana ,szafa, stół z krzesłami, komoda, TV 32 cale, nakastlik, lampka nocna, pościel, ręczniki , żelazko,deska do prasowania, wyjście na balkon. Sypialnia wyposażenie: łóżko dwuosobowe, nakastlik, lampka nocna, komoda. Łazienka z kabiną prysznicową i Wc, suszarka, mydło, szampon i odżywka do włosów 2 w 1. Ogólnodostępny odkurzacz i mop.Na balkonie stół z krzesłami.

Cena już od:

220 zł

Kontakt

Kontakt

Łazienka

TV sat

Wi-fi

Wyposażenie

Łazienka

Toaletka

TV sat

Wi-fi

Wyposażenie

Wróć do strony głównej!